Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Eliška Masaříková photo
"Cesta bez překážek, nikdy nikam nevede. Překážky nás zastavují, mění a posouvají v životě dál."

Eliška Masaříková

Kontakt

737 421 758
Externista pracoviště: Ředitelství a provoz, náměstí 28. října 17
manažer volného času, kluziště pracoviště: Lesná, Milénova 13, oddělení: Sportcentrum
Eliška Masaříková photo
"Cesta bez překážek, nikdy nikam nevede. Překážky nás zastavují, mění a posouvají v životě dál."

Už jako malá jsem byla velmi aktivní a přelétavé dítě. Vyzkoušela jsem mnoho kroužků a sportů od keramiky, přes gymnastiku a atletiku, až po programování webových stránek. Své místo jsem našla až v pionýrském tábornickém oddíle 32. PTO Severka, kde jsem v dospívání pokračovala jako instruktorka, vedoucí a posledních sedm let i jako hlavní vedoucí oddílu. Moje přelétavost a nestálost se objevila i při studiu na vysoké škole. Po maturitě na gymnáziu jsem pokračovala ve studiu v oboru potravinářská chemie, kterou jsem po roce pro nenaplněného očekávání ukončila. Pokračovala jsem v Olomouci na studiu oboru Environmentální geologie. I přesto, že geologie a celkově příroda mě velmi zajímá, ke konci studia jsem si začala uvědomovat, že toto není má cesta, kterou se chci vydat v pracovním životě. A proto jsem se letos (pozn.: v roce 2020) přihlásila ke studiu oboru Sociální pedagogika a volný čas.

Co mě naplňuje a vytváří radost, je právě práce s dětmi a lidmi, nové výzvy a poznání. Toto vše jsem zažívala při prací v oddíle nebo jako externistka na příměstských táborech, lektorka na školních výletech či lyžarských kurzech. Chvíli mi zabralo si to uvědomit. Ale to bych nebyla já, věčně nerozhodná a chaotická. O to více si svou práci s dětmi teď užívám. :-) 


Moje zájmy

Pionýr, příroda a hory, tábornictví, turistika, cestování, lyžování, vodáctví, filmy a seriály.

Já a Lužánky

Na pracovišti Lesná jsem zatím krátce, ale v Lužánkách už docela dlouho. Od patnácti let se zde vyskytuji jako externistka, zdravotnice na příměstských táborech a hlavní vedoucí na stanovém táboře. 

Na Lesné mě najdete v zimní období zejména na kluzišti Lesná pod Základní školou Milénova, které postupně roste a vzniká. Pokud s někým z kluziště mluvíte nebo mailujete, jsem to právě já. Od jara do podzimu, kdy kluziště odpočívá, chystám novou sezónu a připravuji letní příměstské tábory a stanový tábor. Sem tam zaskočím jako záskok na nějaký ten sportovní kroužek nebo vyrazím jako lektorka na školní výlet.

Má práce je každé období jiná, stále se něco mění, rozšiřuje, a to mě baví.