Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Dagmar Volnohradská photo

Dagmar Volnohradská

Kontakt

+420 734 756 058
vedoucí pracoviště Lesná pracoviště: Lesná, Milénova 13, oddělení: Vedoucí pracoviště
Dagmar Volnohradská photo

Pocházím ze Šumperka a právě zde, v podhůří Jeseníků, jsem našla lásku k přírodě, horám, turistice a sportu. Studia České filologie a Rekreologie mě zavedla do Olomouce, odkud mě to však stále více lákalo na jih. V Brně jsem sedmým rokem s mírnými přestávkami do Orlických hor a Austrálie, kde jsem rok studovala a pracovala.

Všechny mé záliby jsem postupně překlopila v pracovní zkušenosti, a to zejména z oblasti jazykového a volnočasového vzdělávání. Přes deset let působím jako instruktorka adaptačních kurzů a teambuildingů, vedla jsem taneční a sportovní kroužky na různých místech ČR a velmi si také užívám instruktorství lyžování, vodních sportů a kolečkových bruslí. Stejnou dobu se věnuji lektorství češtiny pro cizince, občasně i angličtiny. Práce koordinátorky jazykových kurzů, učitelky v MŠ či zahraniční brigády a studia mi umožnily komunikovat se všemi věkovými kategoriemi i národnostmi. Společenskost i multilingvismus jsou mi tedy vlastní :).

V životě je pro mě důležité mít zdravé vztahy, realizovat se a neustále pracovat na osobním seberozvoji. S tím souvisí také má potřeba dělat věci, které mají smysl, a možnost inspirovat, vést a předávat své nadšení ostatním. Energii čerpám v přírodě, která pro mě představuje nespoutanost, ale zároveň budí respekt a pokoru.


Moje zájmy

Cestování, turistika, volejbal, badminton, lyžování, tanec, sebevzdělávání, příroda, cizí jazyky

Já a Lužánky

Lužánky mi umožňují velkou seberealizaci a naplňují potřebu předávat hodnoty i učit se od těch největších učitelů - dětí. Je skvělé spojit práci i koníček dohromady, navíc jsem nikdy nepocítila rutinu či monotónnost. Je to práce pro akční povahy, které se nebojí změny, a já jsem moc vděčná, že zde můžu využít či se naučit dovednosti z praktických, pedagogických, komunikačních, reprezentačních i administrativních oblastí.

Liška a Bílovice mě navíc absolutně uchvátily. Ráda bych využila prostředí lesů pro naše aktivity a rozjela i více pobytových táborů. Momentálně vedu sportovně zaměřené kroužky a rovněž chci rozšířit tradici přespávaček, které jsou u dětí tolik oblíbené.