REGISTRACE

Registraci vždy provádí zákonný zástupce dětí, případně dospělá osoba. Z hlediska legislativy není možné, aby se přihlašovaly děti (osoba do 18-ti let) samostatně. Pro přihlášení dětí na lužánecké aktivity je třeba si po dokončení Vaší registrace v profilu přidat dítě, které poté přihlásíte Vy.

Zadejte prosím svůj e-mail a heslo. S těmito údaji se budete nadále přihlašovat do systému. Bez funkční e-mailové adresy není možné registraci ani přihlašování dokončit.

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Přihlašovací údaje

(?)

Zadejte informace o sobě (nikoliv o dětech). Tyto informace musí být pravdivé a budou použity jak na Vaše přihlášky do kroužků/akcí, tak na případné přihlášky Vašich dětí.

SVČ Lužánky sdružuje osobní údaje podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon. Při předávání a zpracování údajů z dokumentace se postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje

Údaje v boxu níže nyní vyplňovat nemusíte, nicméně, pokud se budete chtít přihlašovat na kroužky či akce, budete muset některé údaje stejně vyplnit později.

Nepovinné údaje


Můj nadřízený:
Pozn.: Po registraci vyčkejte na potvrzení od nadřízeného.(?)

(?)


IT oddělení Lužánek

+420 739 211 199