Jak se připravit na elektronické přihlašování?

 1. Zjistěte si, kdy se kroužky otevírají
 2. Zavčas se registrujte a ověřte funkčnost svého účtu
 3. Určete si, koho chcete přihlásit na který kroužek
 4. Přihlašte se chvilku před otevřením kroužků

Každý rok se společně s branami našich pracovišť otevírá zároveň i elektronické přihlašování na kroužky, což má za následek velký nápor lidí a rychle ubývající místa v prestižních kroužcích. Proto pro Vás máme několik tipů, jak se na otevření kroužků co nejlépe připravit.
 1. Zjistěte si, kdy se kroužky otevírají

  • Je dobré vědět, kdy vlastně elektronické přihlašování začne fungovat a kdy se otevírají kroužky. Aktuální informace ke každému školnímu roku jsou uvedeny na stránce Zápis do kroužků.
  • Na akce je možné se přihlašovat průběžně, na rozdíl od kroužků nemají žádné "datum otevření přihlašování".
 2. Zavčas se registrujte a ověřte funkčnost svého účtu

  • Ačkoliv přihlašování do kroužků se otevírá v jeden konkrétní termín, registrace do systému jsou otevřeny neustále. Proto se registrujte.
  • Pokud jste se u nás registrovali někdy v minulých letech, Váš profil byl zachován. Doporučujeme ověřit jeho funkčnost - jestli existuje, je aktivní a znáte přihlašovací email a heslo - zkrátka se na něj přihlašte a uvidíte. Pokud si už nepamatujete svoje heslo - resetujte si ho.
  • V obou případech také zkontrolujte, jestli máte k účtu přiřazeny všechny Vaše děti a jestli máte všichni správné osobní údaje (adresu atd.).
 3. Určete si, koho chcete přihlásit na který kroužek

  • Kroužky na nový školní rok zveřejňujeme obvykle ještě před koncem starého školního roku - tedy ještě před letními prázdninami. Koukněte se na přehled kroužků a určete si, které dítě chcete na který kroužek přihlásit. Pokud máte pochyby o vhodnosti kroužku pro Vaše dítě, kontaktujte zavčas ještě před otevřením přihlašování vedoucího kroužku a vhodnost účasti s ním zkonzultujte.
  • Je dobré připravit si i alternativu v případě, že by v nějakém kroužku už nebylo místo.
 4. Přihlašte se chvilku před otevřením kroužků

  • Přihlašte se cca 15 minut před otevřením elektronického přihlašování na svůj lužánecký profil a otevřete si stránku s kroužky. V době otevření přihlašování pak tuto stránku jen obnovte (většinou stačí zmáčknout F5).