Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Dospělí, senioři

Další info
Dospělí, senioři

Lužánky nabízí širokou škálu volnočasových aktivit i zájmového vzdělávání lidem každého věku. Kromě klasických pravidelných kroužků jako jsou například keramické a výtvarné ateliéry, kurzy šití či malby na hedvábí u nás najdete také nejrůznější cvičení, jednorázové víkendové workshopy, dílny a odborná setkání.

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Aerobik, Step aerobik
Aerobik je aerobní cvičení s lehkou choreografií s posilujícími prvky. Hodina je proložena posilovacím blokem. Cvičení je zaměřeno na formování celého těla. Střídají se hodiny klasického aerobiku a step aerobiku.
18 - 100 Lesná - Brno-sever ne 20:00 - 21:00 1 100 Kč 17 (z 25)
PortDeBras
PortDeBras je pro každého, koho neláká aerobic a zumba mu přijde moc rychlá, má rád tanec a pohyb, potřebuje posílit a zpevnit tělo. Patří mezi cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla.
Lekce se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část. Při hodinách pracují hlavně ramena a paže - většina cviků je doprovázena ladným pohybem rukou.
Kontakt: Renata Veselá,
15 - 99 Lesná - Brno-sever út 19:00 - 20:00 1 000 Kč 25 (z 25)
Cvičení na balónech pro dospělé
V kroužku Cvičení na balonech se účastníci budou učit od základních prvků na Fitbalonu. Osvojí si znalosti správného sezení na míči, protahování, posilování různých částí těla. Naučí se zpevnit vnitřní svalstvo balančními cviky, relaxovat atd.
18 - 100 Lesná - Brno-sever út 18:00 - 19:00 1 100 Kč 0 (z 4) -
Joga pro seniory
Nácvik plného jógového dechu - přípravná dechová cvičení. Spinální cviky pro zlepšení stavu páteře. Uvolňovací a přípravné cviky (ztuhlost kloubů atd.) a nácvik relaxace.
50 - 99 Lesná - Brno-sever st 11:00 - 12:00 650 Kč 18 (z 20)
Power jóga 2
Zdravotní cvičení pro dospělé.
16 - 100 Lesná - Brno-sever čt 19:30 - 20:30 1 200 Kč 0 (z 30)
Další
Tábory a pobytové akce
Název věk termín místo typ ubytování cena volná místa
Gymnastické soustředění-Rokytno, léto 6 - 30 12. 8. - 19. 8.
Lesná - Brno-sever budova 2 200 Kč 7 (z 25) -
Další
Kurzy a vzdělávání
Název věk termín místo cena volná místa
Kurz vysokých lanových aktivit
Náplň kurzu
Zhodnocení vhodnosti terénu, jednotlivých prvků a překážek. Způsoby lezení na stromy, bezpečnost staveb a provozu vysokých lanových aktivit. Seznámení s výstrojí a výzbrojí vysokých lanových aktivit, výcvik
s horolezeckým materiálem, druhy jištění u vysokých lanových aktivit, stavba vysokých lanových aktivit, záchrana při vysokých lanových aktivitách.

Certifikát:
Po absolvování kurzu a složení praktické i teoretické zkoušky vám předáme certifikát „Instruktor vysokých lanových aktivit“ (bez akreditace MŠMT. Platnost 3 roky)

Ubytování, stravování
Spát můžete ve vlastních spacácích v sále centra (v ceně kurzu). K dispozici je také sprcha. Stravování si zajišťuje každý sám, můžete využít kuchyňku (nedaleko jsou velké i malé obchody a hospody – možno domluvit hromadně, čímž ušetříme čas).

Co s sebou
Sedák, přilba, karabiny a slaňovací pomůcky, čelovka (pokud nemáte, ozvěte se – pokusíme se zajistit), doporučuji pracovní rukavice a oblečení na stavbu (přiměřené počasí, možné ušpinit), termoska v případě nepříznivého počasí, spacák, karimatka, kalkulačka a přezůvky!

Více informací na našem WEBU
18 - 70 20. 10. - 22. 10.
Lesná - Brno-sever 2 950 Kč 3 (z 11)
Keramika pro dospělé III.
Dvouměsíční keramický kurz s ochutnávkou točení pro dospělé. Po jeho absolvování můžete pokračovat v dalším dvouměsíčním kurzu. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Vždy v pondělí od 18:30 do 20:30 v keramice.
Na kurz je možné přihlašovat se elektronicky.
17+ 6. 2. - 10. 4.
Lesná - Brno-sever 1 200 Kč 1 (z 12)
Keramika pro dospělé I.
Dvouměsíční keramický kurz s ochutnávkou točení pro dospělé. Po jeho absolvování můžete pokračovat v dalším dvouměsíčním kurzu. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Vždy v pondělí od 18:30 do 20:30 v keramice.
Na kurz je možné přihlašovat se elektronicky.
15+ 2. 10. - 27. 11.
Lesná - Brno-sever 1 320 Kč 4 (z 12)
Garantský kurz lanových aktivit
Náplň kurzu
Kurzu se mohou zúčastnit jen absolventi kurzu vysokých lan. Současně doporučujeme i vlastní zkušenost se stavbou vysokých lanových překážek. Garantský kurz je rozšířením znalostí stavby vysokých lan a je nadřazen kurzu vysokých lanových překážek. Doporučujeme jej absolvovat i jako prodloužení certifikátu „Instruktor vysokých lanových aktivit“ po vypršení jeho platnosti 3 let.

-přezkoušení – obnova certifikátu pro stavbu vysokých lanových překážek
-novinky, typy a triky ze stavby vysokých lanových překážek
-fyzika lanových překážek – rozklad sil, statické zatížení, kladkostroje, pádový a bezpečnostní faktor
-použití ocelových lan pro stavbu VL
-stavba složitějších lanových překážek
-lanovka – stavba a způsoby brždění
-skoky
-kompetence a práce lanového garanta
-bezpečnost a záchrana na lanových překážkách

Certifikát
Po absolvování kurzu a složení praktické i teoretické zkoušky Vám předáme certifikát „Garant vysokých lanových aktivit“ (bez akreditace MŠMT, platnost 3 roky).

Ubytování, stravování
Spát můžete ve vlastních spacácích v sále centra (v ceně kurzu). K dispozici je také sprcha. Stravování si zajišťuje každý sám, můžete využít kuchyňku (nedaleko jsou velké i malé obchody a hospody – možno domluvit hromadně, čímž ušetříme čas).

Více informací na našem WEBU
18 - 65 19. 5. - 21. 5.
Lesná - Brno-sever 3 000 Kč 4 (z 12)
Náměty pro modelování II.
8.2.2017-7.6.2017
každou středu od 18.30 hod do 20.30 hodin

V kurzu budete mít možnost vyzkoušet si širokou škálu modelovacích technik, tradičních i netradičních způsobů glazování i povrchových úprav keramiky.
Seznámíte se s výběrem a tvorbou nejrůznějších témat, vytvoříte hliněné objekty tvůrčím způsobem bez používání keramických klišé a v teoretické poradně můžete získat užitečné informace /zařízení keramické dílny, práce s klienty, výběr hlíny a materiálu, technologie výpalů atd./.

To všechno v inspirativním prostředí
výtvarných dílen pracoviště Lesná, Milénova 13, 638 00 Brno

KURZ JE AKREDITOVÁN MŠMT po jeho absolvování obdrží účastníci osvědčení.
17+ 8. 2. - 7. 6.
Lesná - Brno-sever 2 100 Kč 4 (z 14)
Další