Stálá nabídka

		        

Keramika pro dospělé

Pro mládež od 15 let a dospělé (s neuzavřenou horní věkovou hranicí)
čtvrtek 16.30 – 18.30 hod.
Je možno chodit pravidelně nebo navštěvovat jednotlivé lekce (150 Kč/lekce)

kontakt: Romana Latová, tel. 545 222 070, e-mail: romana.latova@luzanky.cz

Poradna pro učitele keramiky

Konzultace, náměty a inspirace pro práci s keramickou hlínou, odborná literatura, obrazové publikace. Informace o zařízení dílen, keramických materiálech, postupech a technologiích.

kontakt: Romana Latová, tel. 545 222 070, e-mail: romana.latova@luzanky.cz

Maceška

Dopolední rozvíjející program pro děti od 2 let bez přítomnosti rodičů, individuální přístup a tvořivost. Najdete nás v areálu ZUŠ Ježkova 9, Brno-Lesná. Je vedena lektorkami, z nichž jedna má pedagogické vzdělání.
pondělí – čtvrtek 8.30 – 12.30 hod.
cena 200 Kč za 4 hodiny

kontakt: Monika Fránková , tel. 777 624 265, www.maceska.luzanky.cz

Lanové centrum PROUD Brno

Netradiční sportovní areál pro děti, mládež i dospělé. Nabízíme výukové programy pro školy, zábavné programy pro veřejnost a celou řadu programů pro firmy se vzdělávacím cílem či pouze pro pobavení. V areálu je 27 vysokých překážek, 10 nízkých a 14 metrů vysoká lezecká věž. Do programů je možné zařadit několik atrakcí – adrenalinové skoky, obří houpačku nebo nový okruh lanovek. Ten patří s pěti přejezdy a délkou téměř 300m k nejdelším v republice.
Nabízíme také program bez předchozího objednání “SEBEJIŠTĚNÍ SE SKOKEM”. Je zde pro vás připraven okruh lanových překážek ve výšce 8 metrů, kde se budete jistit sami pod dohledem instruktora. Na konci programu můžete zkusit skok.
kontakt: tel. 607 111 477, brno@lanovecentrum.cz, více informací na www.lanovecentrum.cz/brno

Školní výlety

Pro základní a střední školy realizujeme programy na jednodenní výlety. V nabídce je školní výlet Výzva, probíhající v Lanovém centru, nebo kombinované výlety s programem v cirkusu LeGrando nebo projížďkou na raftech.

KLUB DESKOVÝCH HER

Každé úterý od 16.00 – do 20.00 hod. mimo svátky a prázdniny si můžete přijít vyzkoušet a zahrát moderní deskové hry pod vedením zkušených hráčů
cena: 50,- Kč/vstup, přezůvky sebou

kontakt: Pavel Hradský, tel: 724 833 977, email: hradsky@luzanky.cz

Lužánecká knihovnička

Nabídka pro klienty čekající na zahájení činnosti, pro rodiče čekající na děti, pro veřejnost. V lužánecké knihovničce čeká více než stovka knih různých žánrů. Pravidla půjčování jsou velmi jednoduchá: vyber si, půjči si (i domů), přečti si a vrať. Nic se neeviduje 🙂 Pokud máte doma knížky, kterými byste chtěli nabídku naší knihovničky rozšířit, odevzdejte je na v kanceláři. Za každý knižní dar předem děkujeme.